Email

cinarpsikolojiegitim@gmail.com

Telefon

0312 215 15 75

Hakkımızda
KURUMLAR VE ŞİRKETLER İÇİN EĞİTİMİN ÖNEMİ

Çınar Eğitim ve Danışmanlık Merkezimiz, Ankara’da bulunmakta olup 2022 yılında kurulmuştur. Danışanlarımızın ihtiyacına en uygun ve en kaliteli eğitim program modelini seçmelerinde yardımcı oluyoruz. Merkezimiz, psikoloji eğitimleri, etkili iletişim, stres yönetimi, zor insanlarla baş etme, kriz yönetimi, liderlik programları gibi birçok alanda uzman kadroyla kurumsal eğitimler veren bir danışmanlık, eğitim ve organizasyon firması olması yanı sıra bireysel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kurum ve şirket yapıları insan etkileşiminin yoğun olduğu ve insanlar arasındaki iletişim sonucu bir veri veya ürünün ortaya çıktığı yerlerdir. Kişisel potansiyelin etkin kullanılması, kişiler arası iletişimin sağlıklı olması, kişilerin bireysel psikolojilerini ve ortaya çıkan veri/ürünün kalitesini doğrudan etkiler. Sağlam bir zihinsel yapı oluşturulması ve iletişim parametrelerinin doğru kullanılması açısından kurum ve şirket içi düzenli ve sürekli eğitimler büyük önem arz etmektedir.

EĞİTİM FAALİYETLERİ HİZMETİMİZ

“Çınar Psikoloji, Danışmanlık ve Eğitim Merkezi” olarak tecrübemizi, uzmanlığımızı eğitim talep eden danışanlarımız ile paylaşmak için 10’dan fazla konu başlığında eğitim hizmeti sunuyoruz. Eğitimlerimiz, Psikoloji temelli ve insan odaklıdır. Eğitim almak isteyen şahıs, kurum veya şirketin belirlemiş olduğu yerde uzman kadromuz ile eğitim/organizasyon faaliyeti yapmaktayız. Eğitim talep eden kişi veya kurumların bilgi ve becerilerini geliştirmelerine katkı sağlayarak, teorik bilginin yanı sıra örnekler ile desteklenmiş pratik uygulamalar ile sunum yapmaktayız. Şirketimizden hizmet alanlara en iyi eğitim deneyimini sunmak için sürekli olarak kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz.

SOSYAL PROJE YÖNETİMİ HİZMETİMİZ

Kamu kurum ve kuruluşlarının, STK’ların, belediyelerin, şirketlerin projelerini oluşturma aşamasında, projelerin aktif yürütülmesinde ve personel istihdam edilmesinde kurum kültürüne uygun olarak faaliyetlerimiz mevcuttur. Proje uygulayıcı ekibimiz, farklı sektörlerde deneyimli olup ilgili alanlarda diplomaya sahip sertifikalı eğitmenlerden oluşmaktadır.

MİSYONUMUZ

Merkezimizin yaptığı hizmetler ile evrensel nitelikte özgün bilgi aktarımını sağlamak, hizmet sunduğumuz alanlarla ilgili eğitim talep eden danışanlarımıza en iyi ve en kaliteli eğitim verebilmek, eğitim bilincini toplumda yaygınlaştırmak, farklı sektörlerde çalışan insan gücü kaynağını diğer gelişmiş toplumların sahip olduğu bilgi seviyesine çıkarmak, eğitim verilen alanlarda insan gücünün yetişmesine katkı sunmak.

VİZYONUMUZ

2022 yılında kurulan Çınar Eğitim ve Danışmanlık Merkezimiz;

-Etkili iş planı çıkarmak,

-Kamu kurumları ve özel sektör başta olmak üzere toplumun her kesimine profesyonel ve kaliteli eğitim vermek,

-Toplumsal sorunların çözümüne ve insan ruh sağlığına katkıda bulunmak,

-Sosyal projeleri verimli ve etkili yürütmek,

-Kurum ve şirketlerin kapasitelerini geliştirmelerine destek vermek,

-Etik kurallar gözetilerek eğitimler vermek.

Başlık metninizi buraya ekleyin

Tam potansiyelinize ulaşmanız için deneyimli eğitim kadromuzla yanınızdayız.